Algemene gegevens
Locatie : Pilar De La Horadada
Type : Laagbouwappartement
Aantal slaapkamers: 2
Aantal badkamers : 2
Afstand van centrum: 100 m
Afstand van vliegveld: 45 km
Afstand van het strand: 1 km
Prijs : € 184.900
Ref : LAES103
Informatie
Zeer mooi en populair nieuwbouwproject met verschillende sites, telkens met een gezellig zwembad in het middelpunt.
Er zijn nog diverse gelijkvloers appartementen met tuintje.
Telkens 2 slaapkamers en 2 badkamers.
Gelegen op wandelafstand van het centrum van Pilar De La Horadada en nabij de uitgebreide stranden van Torre De La Horadada.
We zitten in het best verzorgde en meest gewaardeerde kustgebied langs de hele kust van Alicante ( dit strand heeft de “Q” voor kwaliteitstoerisme en ontving ook het ISO170001 certificaat)
Rustig maar toch dicht bij alles ! Op enkele meters van dit complex zijn er restaurants, supermarkten, banken, een apotheek en verbinding met de nationale weg N-332.
Voor golfliefhebbers is deze residentiële zone perfect want ze bevindt zich op slechts enkele minuten van de meest prestigieuze golfbanen uit de streek: Lo Romero – Villamartín – Las Ramblas – Campoamor – Las Colinas
Voor een volledig overzicht van de beschikbare panden – gelieve contact op te nemen met E Casa España